NOVINKY
NOVINKY
19.11.2018
Výjimečná investice s vlastním vinným sklepem

Výjimečná investice s vlastním vinným sklepem

Máte rádi víno? Rádi by jste bydleli v rodinném domě a seběhli do vlastního vinného sklípku jen v bačkorách? Ano, je to možné…

Financovali jsme unikátní projekt Rezidence Višňová ve Strážnici. Dům se třemi velkými byty a ateliérem je výjimečným místem pro bydlení v rodinném domě s vlastním vinným sklepem v suterénu. Vše v dosahu města a přesto v klidné městské části. Největší přednosti tohoto rezidenčního domu je nápaditě rozvržený prostor, maximální zážitek z bydlení v rodinném domě, harmonické propojení s vinařskou vášní a vysoce kvalitní provedení stavby a interiéru.

Zájemci určitě ocení kvalitní architekturu projektu, důmyslné řešení vnitřních prostor, maximální komfort, moderní technologie a nízkou energetickou náročnost. Pro ty, co mají rádi více úložného místa je v bytě řešena šatna a v suterénu velké skladovací prostory. Ke každému bytu přísluší vlastní parkovací stání. Při řešení projektu kladl investor SpoluInvest s.r.o. velký důraz na dostatek klidu a soukromí. Ke každému bytu proto navrhli privátní terasu/balkón či vlastní zahrádku. Milovníci vína si také přijdou na své.  K uskladnění vína mohou využít nejen vinné archivní boxy, ale i příjemné prostory pro jejich degustaci či rodinné oslavy. Vášnivý cyklisté zase uvítají pohodlný sjezd do společných prostor pro kola a kočárky.

Spočítali jsme rentabilitu této výjimečné investice metodou výnosů z krátkodobého pronájmu a jsme velmi překvapeni ročním zhodnocení až 21 % a hrubý zisk 765 tis. Kč. Dokonce i při použití bankovního úvěru vychází roční zhodnocení investice přes 19 % a hrubý zisk 682 tis. Kč.

Společnost SpoluInvest s.r.o. vytvořila projekt, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zajímá Vás tato výjimečná investice? Více informací naleznete „ZDE“.

 

www.spoluinvest.cz



« Zpět na novinky
Obchodní spolupráce

Mediální komunikaci a prezentaci značky Lačňák Finance
zajišťuje kreativní agentura Vizzio Group

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).